Jaki trzeba mieć pozwolenia…

Jaki trzeba mieć pozwolenia żeby otworzyć punkt działający na zasadzie agencji towarzyskiej ale ze zwierzętami? Da się to otworzyć legalnie czy musiałbym działać na czarno?

Myślę o wynajęciu lokalu z kilkoma małymi pokojami. W każdym wiadomo, kanapa, stolik, jakieś zabaweczki, lustro na ścianie. Każdy mógłby wejść, wybrać sobie wolnego zwierzaka i za opłatą głaskać go i przytulać przez określony czas na osobności. Przecież wielu osobom brakuje bliskości ze zwierzętami a nie mają czasu ani warunków materialnych lub psychicznych żeby mieć własne. Żyjemy w pośpiechu, jesteśmy zabiegani, gdzie tutaj czas na własne zwierzęta lub wolontariat w schronisku? A tak każdy mógłby sobie pozwolić na trochę pieszczenia zwierzaka przez kilkanaście minut bez zupełnie żadnych zobowiązań. Zero spacerów, chodzenia do weterynarza itp stresów których niektórzy nie lubią lub nie mają czasu. Same igraszki

Pytam na poważnie. Zastanawiam się nad tym od pół roku. Aktualnie jestem na etapie rzucenia studiów żeby mieć więcej czasu na ten projekt. Ceny pewnie byłyby w granicach 50-100 osób, pracowników i pracownice wypożyczałbym ze schronisk i od znajomych. Na początek tylko koty i psy, później coś więcej. Już teraz wiem że chce to robić. Macie jakieś protipy?

#biznes #ekonomia #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #smiesznekotki #psy #koty #divyzwykopem